Get Adobe Flash player
Sākums Tikšanās Latvijā

Tikšanās Latvijā

SIA DODAM dibinātāja Ilze Bērziņa (attēlā vidū) dzīvo ASV. Šīs vasaras beigās viņa uz īsu brīdi viesojās Latvijā un satikās arī ar savām kolēģēm Irinu Silovu (attēlā pa labi) un Lauru Avotiņu (attēlā pa kreisi). 

Laura Avotiņa uzņēmumā strādā kopš 2016. gada janvāra, un līdz šim viņa ar Ilzi Bērziņu bija tikusies tikai virtuālajā vidē. Darba intervija ar Lauru notika Valmieras birojā. To vadīja Irina Silova, Ilzei Bērziņai klātesot virtuāli. 

Irina Silova uzņēmumā strādā kopš 2011. gada, bet 2014. gadā viņa izmantoja darbinieces privilēģiju un iegādājās SIA DODAM  kapitāldaļas, kļūstot par Ilzes Bērziņas biznesa partneri. Partneres apspriežas regulāri gan par SIA DODAM, gan par sadzīviskām lietām, dzīvojot dažādās pasaules malās: Latvijā un ASV.

Tulkošanas birojs ir tāda darba vide, kur var vērot cilvēku noskaņojumu un viedokli attiecība uz imigrāciju, emigrāciju, reemigrāciju, starptautisko konkurētspēju un sadarbību. Pēdējo sapulču laikā tika runāts par to, kā palīdzēt Latvijas uzņēmējiem cilvēkiem sevi veiksmīgi pieteikt pasaules tirgos. Mārketings un valoda (vārdu izvēle) ir ārkārtīgi svarīgi darbarīki un ieroči, kurus daudzi pietiekami augstu nenovērtē.

Ilze Bērziņa tulkošanas nozarē strādā jau vairāk nekā 20 gadu un ir studējusi arī ekonomiku, biznesa vadību, kā arī grāmatvedību ASV, savukārt Irina Silova ir izstudējusi reklāmu un mārketingu, pabeidot šos kursus ar izcilību. SIA DODAM ir viņas pirmā un vienīgā īstā darba vieta, uz kuru viņa gandrīz katru rītu brauc no Valkas.

 

DODAM team - Ilze

Ilze Berzina
Reklāmkarogs
Founder. Leading Translator.

DODAM team - Irina

Irina Silova
Reklāmkarogs
Partner. Company Manager.

DODAM team - Laura

Laura Avotina
Reklāmkarogs
Client Service Manager