Get Adobe Flash player
Sākums Dažas klientu 2016. gada atsauksmes

Dažas klientu 2016. gada atsauksmes

"Mūsu juridiskais birojs izmanto SIA DODAM pakalpojumus jau no 2009. gada. Mēs uzticamies SIA DODAM pakalpojumu kvalitātei un mums ļoti patīk šī uzņēmuma apkalpošanas kultūra."

Zvērinātu advokātu birojs "Atlācis un partneri"

 

"Es nešauboties iesaku tulkošanas uzņēmumu DODAM par sadarbības partneri tulkošanas uzdevumiem valodu kombinācijās angļu/latviešu. Mēs sadarbojamies gandrīz jau piecus gadus, strādājot pie visdažādākajiem tulkošanas projektiem, un es esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību. Tulkošanas uzņēmuma DODAM darbinieki sevi patiešām atdod darbam, strādā ļoti precīzi, ir organizēti un uzticami. Mēs galvenokārt esam pasūtījuši juridiska rakstura tulkojumus, kam vienmēr ir bijusi teicama kvalitāte un tos var lietot bez tālākas apstrādes."

Vida Papić, tulkošanas uzņēmuma Parole prijevodi īpašniece Zagrebā, Horvātijā

 

Man visvairāk patīk termiņi, kādos tiek nodrošināti tulkojumi. Mani pasūtījumi vienmēr ir steidzami, un jūs spējat tos izpildīt ļoti ātri. Es jūtu, ka mēs jums esam svarīgi."

Marco Galazzo, Intimissimi, Calzedonia

 

"Sakarā ar mūsu ilgu sadarbību, vēlamies sniegt mūsu atsauksmi par jūsu labo sadarbību.

Darbi vienmēr ir tikuši izpildīti ātri, kvalitatīvi un Dodam darbinieki katru reizi ir bijuši ļoti operatīvi un pretimnākoši. Ir bijuši gadījumi, kad piektdienas pēcpusdienā mums ir nepieciešams steidzams tulkojums un sazinoties ar Dodam darbiniekiem, tie vienmēr ir nākuši pretim un darbu esam saņēmuši vai nu jau pēc pāris stundām, vai pirmdienas rītā.

Cenas ļoti draudzīgas un adekvātas.

Tāpēc turpināsim mūsu veiksmīgu sadarbību, jo esam ļoti apmierināti ar jūsu darbu.

Vēlam veiksmi arī turpmāk

Ar cieņu,"

SIA "J&R Grupa" kolektīvs.

 

 

"Liels paldies par to, ka jūs esat tik pieejami. Nešaubīgi, mēs turpināsim strādāt kopā."

Carmelo Sturniolo pārstāvot S.P. IMPIANTI SIA un S.F. IMPIANTI Group

 

"Es esmu Dānijas pilsone un vadu Latvijas uzņēmumu Vildavas Agro, SIA. Es ne vārda neprotu latviski, tāpēc man vajadzēja atrast uzņēmumu, kas man varētu pārtulkot – bieži īsos termiņos – no latviešu valodas angļu vai dāņu valodā un otrādi. Biežākie tulkošanas pasūtījumi ir bijuši regulāra sarakste, oficiāli dokumenti, līgumi, e-pasti, rēķini un tamlīdzīgi. DODAM, SIA vienmēr darbu izpilda tā, ka labāk nav iespējams cerēt, un vienmēr iekļaujas laika termiņos, nodrošinot pakalpojumu par godīgu cenu. Patiesībā mēs esam izvēlējušies DODAM, SIA par sadarbības partneri arī mūsu Dānijas uzņēmumiem: „Jens Axel Sørensen”, „Kodbølgaard Holding ApS”, „Jas Inv. ApS” un mūsu Vācijas uzņēmumam „DanMast Rubkow”."

Lene Sørensen, Vildavas Agro

 

DODAM team - Ilze

Ilze Berzina
Reklāmkarogs
Founder. Leading Translator.

DODAM team - Irina

Irina Silova
Reklāmkarogs
Partner. Company Manager.

DODAM team - Laura

Laura Avotina
Reklāmkarogs
Client Service Manager